כל מה שצריך לדעת על בדיקת דירה או בית

חוות דעת הנדסית של בדיקת דירה איננה מעריכה את שווי הנכס. אלא נותנת תמונת מצב אובייקטיבית על מצב המערכות של הבית כפי שהם מופיעים בעת ביצוע בדיקת דירה.

בסיום הבדיקה תיערך חוות דעת מודפסת וברורה אשר תאפיין את הליקויים בהתאם לסטנדרטים המצויים בענף וכן בהתאם לתקנים , תקנות וחוקי הבניה למיניהם.

עבור סכום זנוח לעומת הנכס שרכשתם ומספר שעות שתקדישו עבור ביצוע בדיקת הדירה, תקבלו חוות דעת הנדסית מפורטת על מצב ביתכם וכך תוכלו לדרוש מהקבלן תיקון הליקויים בצורה יסודית ומרוכזת.


בדיקת דירה יד שניה:

אנו רוכשים דירה מכספים שחסכנו במשך השנים, או כפי שרוב רוכשי הדירות בישראל רוכשים משכנתא. באמצעות בדיקת דירה וקבלת חוות הדעת ההנדסית תוכלו לוודא שקיבלתם תגמול הולם לכספכם ושהנכס אותו רכשתם יעמוד לאורך השנים.

בדיקת דירה הנדסית טרום רכישה:

רוכשי דירות ובתים יד שניה אשר מעוניינים לוודא את מצב הנכס יזמינו בדיקת דירה הנדסית טרום רכישה ויערכו הסכם לרבות קביעת המחיר. בדיקת דירה וחוות דעת הנדסית שכזו תאפיין את מצב הנכס, תפקוד מערכותיו וכן תיתן תמונת מצב לחריגות וצווים למיניהם במידה והמוכר מסתיר. במידה ובמהלך ביצוע בדיקת דירה יזוהו ליקויים במערכות הנכס או בלאי כלשהו יצוין הדבר בחוות הדעת וכן יינתן אומדן לביצוע התיקונים , רוכש הדירה אמור להביא בפני המוכר את מסקנות חוות הדעת ולנסות להוריד ממחיר הנכס את עלות התיקונים שצויינו בחוות הדעת המסכמת את תהליך בדיקת דירה .לעיתים במידה וישנן בנכס ליקויים קונסטרוקטיביות שזוהו בעת ביצוע בדיקת דירה תמליץ חוות הדעת בפירוש לא לרכוש את הנכס.